O NAS

Dzień dobry,

Witam w Bioczystości!

Naszą misją jest zachęcenie Państwa do zdrowszego życia w zdrowszym środowisku. Będziemy tu dzielić się z Wami informacjami na ten temat, zachęcać do zmiany nawyków i pomagać dokonywać świadomych wyborów przy zakupie produktów. Tak, abyśmy wszyscy mogli przekonać się, że zdrowe życie wcale nie musi oznaczać wyrzekania się przyjemności czy wygody w codziennych sprawunkach.

Zdrowe życie to nie tylko zdrowe odżywianie czy dbanie o kondycję fizyczną. To również sposób w jaki dbamy o czystość własną, naszych dzieci i naszych domów. Staramy się żeby podłoga była dobrze wyszorowana, aby dzieci mogły po niej raczkować, żeby nasze ubrania były śnieżnobiałe i ładnie pachnące. Nie zastanawiamy się przy tym, że robiąc to za pomocą ropopochodnych detergentów jednocześnie otaczamy się toksycznymi substancjami, które przyczyniają się do rozwoju alergii, chorób nowotworowych czy układu nerwowego.

Ja uświadomiłem to sobie kiedy urodziła się moja córka – Jagódka, a właściwie kiedy okazało się, że ma alergię. Poszukując jej źródła dowiedziałem się, że może nim być również sposób w jaki dbamy o czystość w domu. Wtedy zdałem sobie sprawę, że do naszego domu trafiają trucizny w powszechnie dostępnych produktach. A co gorsze – my sami je tam sprowadzamy.

Poszukując rozwiązania tego problemu odkryłem naturalne środki czystości. Wypróbowałem ich całkiem sporo i starannie przeanalizowałem ich składy. Część z nich okazała się nie być tak naturalna jak twierdzą w reklamach a część zwyczajnie nieskuteczna. Część z nich jest łatwo dostępna w Polsce, a  innych jeszcze nie da się tu kupić. Tak, więc zacząłem sprowadzać je na własne potrzeby. A skoro już sprowadzam dla siebie, to również mogę dla innych. Tak powstała Bioczystość.

Zapraszam do lektury naszego bloga i do zapoznania się z naszymi produktami. Zaczynamy od marki Seventh Generation, która jest marką nr 1 naturalnych środków czystości w USA. Firma ta oczarowała nas swoją filozofią działania a jej produkty właściwym balansem pomiędzy skutecznością i poziomem bezpieczeństwa dla zdrowia. Jestem przekonany, że również je polubicie.

Stwórzmy sobie i naszym dzieciom świat wolny od toksyn.

Pozdrawiam serdecznie,

Mariusz Świątek